Fotezja Ewa i Piotr - fotowyprawy i warsztaty

Nie przegap żadnej egzotycznej fotowyprawy ani nie dopuść, żeby ciekawe warsztaty fotograficzne przeszły Ci koło nosa! Zapisz się na nasze powiadomienia, a będziemy Ci wysyłać informacje o każdym nowym wyjeździe fotograficznym, a także o nowych poradnikach na Fotezji oraz premierach książek i innych inicjatyw fotograficznych!

Dlaczego warto zapisać się na nasz newsletter? Osoby zapisane otrzymują priorytetowo informacje o nowych warsztatach fotograficznych i fotowyprawach przygotowanych przez fotograficzne biuro podróży Fotezja i blog EwaiPiotr.pl. Miejsca na naszych warsztatach fotograficznych i fotowyprawach niekiedy rozchodzą się jak ciepłe bułeczki i informacje o tych imprezach pojawiają się już z pieczątką “brak miejsc”! Tą drogą też informujemy o nowych poradnikach fotograficznych, a przy premierze książek dodatkowo oferujemy premierowy kod zniżkowy. 

 
* Wskazuje wymagane pola

Fotezja Ewa Prus i Piotr Dębek s.c. będzie korzystać z podanych danych, aby przekazywać informacje na temat wydarzeń i produktów fotograficznych. Prosimy o zaznaczenie poniżej pola "Email", jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje:

Email Marketing Powered by Mailchimp